Vydavatelství

Od roku 1991 máme bohaté zkušenosti s vydáváním publikací reprezentativních, fotografických, odborných, populárně naučných a samozřejmě beletrie (prózy i poezie).

Naše vydavatelství se zaměřuje na následující oblasti:

  • Ve vlastních edicích vydáváme ostravskou regionální literaturu. Z naší produkce je například legendární bestseller v ČR – Deniky Ostravaka. Stránky našeho autora Ostravaka Ostravského http://denik.ostravaka.cz jsou archivovány Národní knihovnou ČR.

Pro jednotlivé autory i široké spektrum zadavatelů (jako jsou firmy, instituce, města, univerzity) nabízíme vydavatelský servis – Knihy na klíč (redakční zpracování, korektury, grafické zpracování, ISBN, tisk). Proklik do FAQ na Knihu na klíč

Knihy nízkonákladové, pro potěšení Vaše a Vašich blízkých, nebo také jako bibliofilie či výtisky vhodné k nabídce dalším nakladatelům či sponzorům vydání.

Zajišťujeme i převody psaných nebo strojopisných rukopisů do elektronické podoby, s korekturou a následnou knižní sazbou textu a grafickou úpravou. Nemusíte se cítit diskvalifikováni. Pokud máte strojopis, s námi z něj uděláte knihu.

Bude nám potěšením s Vámi spolupracovat.

Máte zájem o kvalitní tisk nebo grafické služby? Napište nám, jsme zde pro Vás!

Telefonní kontakt
Příjem zakázek