léto 2021

Na akci, na tábor na prázdniny!

I letos přijde léto a s ním tolik očekávané akce na horách, u vody, v přírodě. Ať už organizujte dětský tábor, firemní akci nebo jen rodinné setkání, využijte naši nabídku sportovního vybavení s jednotným potiskem pro zvýšení týmového ducha!

 

Hygienické folie včetně instalace

Nově nabízíme instalaci hygienický folií HEXIS na frekventovaná místa. Vhodné pro instalaci na madla, kliky, ovládání výtahů, stoly, pulty recepce a to jak pro úřady, kancelářské budovy, nemocnice, prostředky hromadné dopravy, ordinace, tak i pro prodejny, výdejny e-shopů a nebo pro výrobní podniky. Pro cenovou nabídku prosím pište na reklama@repronis.cz . REPRONIS_folie_letak

 

 

Obrácený deštník, hit letošního jara!

Máte už obrácený deštník? https://youtu.be/ETZyf2XRGPw

Obrácený systém otevírání a zavírání totiž umožňuje deštníku nebývalé věci 🙂
Deštník lze prostrčit otevřenými dveřmi domu nebo auta a poté jej otevřít nebo zavřít, zatímco je jeho uživatel stále v suchu.
Kdo někdy nastupoval či vystupoval z auta v dešti, jistě ví, o jaké výhodě mluvíme.
Všechny nesnáze spojené s klasickými deštníky nyní můžeme hodit za hlavu.
Deštníky nabízíme s možností potisku firemním logem.
Více informací naleznete na https://youtu.be/ETZyf2XRGPw

 

 

Omezení provozu

Na základě nařízení vlády od dne 22. října 2020 do 3. listopadu 2020 pracujeme v omezeném režimu. Příjem a výdej zakázek na naší provozovně není možný. Komunikaci a objednávky realizujeme telefonicky a elektronickou poštou. Dodání vaší zakázky zajistíme prostřednictvím vlastní logistiky, nebo zásilkové služby. Děkujeme za pochopení a věříme, že společně překonáme každou překážku.

Tým REPRONIS email: studio@repronis.cz; tel. : 603 874 647 

Realizace polepů a navigačního systému RE-USE Centrum

V minulých dnech jsme se podíleli na instalaci polepů a informačního systému nového RE-USE Centra, které bylo slavnostně otevřeno sobotu 19. září v  areálu společnosti OZO Ostrava v Přívoze.  Jde o společný projekt města Ostravy a společnosti OZO Ostrava. V novém RE-USE Centru bude možné věci nejen odložit, ale i získat ty starší, které občané, jako již nepotřebné, odevzdali ve sběrných dvorech.  Součástí by měla být i dílna pro drobné opravy, v níž se mohou realizovat kreativní lidé, kterým vlastní kutilský koutek chybí. OZO zde plánuje pořádat i workshopy pro zájemce o renovaci či up-cyklaci. Bylo nám ctí a radostí přispět svým malým dílem k realizaci tohoto záslužného projektu.

 

Jak se Vám líbí naše nová dodávka?

Personalizace vozového parku – efektní a efektivní kombinace celoplošného polepu s výřezy

Realizace polepu dodávky pro ZUOVA je příkladem implementace atraktivního vizuálu za příznivou cenu, která bývá u takovýchto zakázek pro mnoho zákazníků limitující. Aplikací celoplošné folie v zadní části dodávky a jednotlivých výřezů motýlů jsme dosáhli kýženého výsledku, se kterým se rádi chlubíme. Jak se líbí Vám?

 

 

 

 

Potřebuje Vaše výloha osvěžit?

Polep výloh – řezaná reklama, kombinace klasické fólie a imitace pískovaného skla

Pro řadu klientů realizujeme velkoplošné polepy obchodních výkladců a vitrín. U této zakázky jsme na základě zaměření a zadání klienta připravili grafický návrh a zajistili výrobu polepů včetně instalace. Potřebujte vyřešit i Vaši výlohu a nebo skleněné výplně ve vaši kanceláři? Zašlete nám nezávazně vaši poptávku, připravíme pro vás grafický návrh, polepy vám sami vyrobíme a nainstalujeme!