Navigace sekcemi na AVÍZO.cz:
Sídlo firmy - náčrt

Jak k nám trefíte?
Na kole nebo autem
z centra po Sokolské ulici až na světelnou křižovatku s ulicí Muglinovskou. Pak zahnout doprava směrem na Muglinov (Bohumín), po 400 m vlevo na rohu domu je označení firmy Hilti (ještě před benzínovou pumpou). To je ulice Teslova, zahněte vlevo a po 50 m vpravo je vjezd do podnikatelského areálu, kde dominantní firmou jsou Výtahy Ostrava. Od brány uvidíte červený dům po pravé straně, je výrazně označen názvem naší firmy.
Prostředky MHD pak záleží odkud jedete. Vaše cílová zastávka tramvají, autobusů je Sad Boženy Němcové v Ostravě, Přívoze, kde pěšky je to k nám max. 5 minut, a to tak, že jdete směrem, který určuje frekventovaná silnice Muglinovská, ale Vaší spojnicí je ul. Korejská, kterou projdete až k vjezdu do ponikatelského areálu na Teslově ulici. Červený dům na dpohled odsud je označen. Pokud byste z trolejbusu vystoupili na 1. zastávce na Muglinovské ulici, pak jen pokračujte po ní dále, za přechodem je vidět na rohu dům označený Hilti. To je ulice Teslova. Pak tak, jak je uvedeno v předchozích případech.
Jedete-li směrem od Bohumína, nemůžete přehlédnout za mostem výraznou žlutou halu s označením Výtahy Ostrava. Ta vlastně sousedí s námi, pak jednejte podle toho.


tecka
Napište nám| O nás | Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 × 768